BİZ KİMİZ?

Uluslararası Proje Yönetim Enstitüsü (UPYE) kurulduğu 2010 yılından beri Türkiye’de proje yönetim bilincini yaygınlaştırmak için Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile ortaklaşa “Proje Yönetim Zirvesi” düzenlemektedir.

Geçmişte “Farklı Açılardan Proje Yönetimi”, “Maliyet Yönetimi”, “İnsan Kaynakları ve Kurumsallaşma”, “Türkiye’de Gayrimenkul Sektörü”, “Kontrat Yönetimi ve İnovasyon” konularını ele aldığımız ve bu sene 7.sini düzenlediğimiz zirvenin bu yılki ana teması “İnşaat ve Gayrimenkul 4.0”.

Endüstri 4.0 devriminin Türk inşaat, taahhüt ve gayrimenkul sektörüne yansımalarının detaylı bir şekilde ele alınacağı bu önemli zirvede “Ekonomi 4.0, Şehirleşme 4.0, Finansman 4.0 ve Tasarım ve İnşaat 4.0” başlıklarıyla 4 ayrı panelde masaya yatırılıyor.

Ekonomi 4.0 panelinde global politik ve ekonomik gelişmeler, ticaret savaşları, global satranç ışığında Türk inşaat, müteahhitlik ve gayrimenkul sektörü kapsamlı bir şekilde ele alınacak. Şehirleşme 4.0 panelinde akıllı malzemeler/çözümler, akıllı yapılar, akıllı şehirler ekseninde Türkiye’de kentleşme detaylı bir şekilde tartışılacak. Finansman 4.0 panelinde kitle fonlamalar, girişim sermayesi yatırım fonları, melek yatırımcılar, gayrimenkul yatırım fonları, sermaye piyasası araçlarıyla fonlamalar, sektörde halka arzlar, teknoloji fonları ve İslami fonlar çerçevesinde yeni finansal enstrümanlar değerlendirilecek. Tasarım ve İnşaat 4.0 panelinde ise bina bilgi modellemesi (BIM), 3 boyutlu yazıcı ile üretim ve endüstri 4.0’ın Türk inşaat sektörüne yansıması tartışılacak.

Boğaziçi Üniversitesi’nin ev sahipliğindeki zirvede birbirinden değerli konuşmacılar sektörün geleceği ile ilgili fikirlerini dinleyicilerle paylaşacak.

Sektörün önde gelen paydaşlarının, üst düzey yönetici ve değerli akademisyenlerinin geniş katılımının beklendiği bu önemli zirveye katılım ücretsiz olup kayıtlar web sitemizde başlamıştır.

İLETİŞİM FORMU

Proje Yönetim Zirvesi Ulaşım Bilgileri

Adres:

Etiler Mahallesi Boğaziçi Üniversitesi 34337 Beşiktaş / İstanbul

Email:

info@projeyonetimzirvesi.org

Website:

projeyonetimzirvesi.com

BİZE ULAŞIN