Dr. Gökhan GELİŞEN

Dr. Gökhan GELİŞEN

Bahçeşehir Üniversitesi Yapı İşletmesi Anabilim Dalı Koordinatörü

Proje ve kontrat yönetimi alanlarında uzmanlaşan Dr. Gökhan Gelişen yaklaşık yirmi yıldır yurtiçi ve yurtdışı uluslararası inşaat projelerinde yöneticilik yapmaktadır. Yayınlanmış birçok uluslararası makalesi bulunan Dr. Gelişen Bahçesehir Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde Yapı İşletmesi Programı Koordinatörü olarak araştırmalarına devam etmektedir. Dr. Gelişen Nev York, Nev Jersey ve Connecticut eyaletlerinde imza yetkili Profesyonel Mühendis, Profesyonel Proje Yöneticisi, Enerji ve Çevre Tasarımında Liderlik Yeşil Üyesi ve Profesyonel Sürdürülebilirlik Planlamacısı olarak görevlerini yürütmektedir.

Çeşitli sosyal ve meslek kuruluşlarında yıllardır yönetici olarak görev yapmakta ve genç profesyonellerin yetişmesine katkıda bulunmaktadır. TED Amerika Mezunlar Derneği ve Maliyet Yönetimi Derneği´nin kurucuları arasında yer alan ve uluslararası üyelikleri bulunan Dr. Gelişen Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcılığı, Mimar, Mühendis ve Biliminsanları Derneği ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Amerika Mezunları Derneği Başkanlığı görevlerini yürütmüştür.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde lisans, Lehigh Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile Columbia Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde yüksek lisans ve Nev York Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde doktora çalışmalarını tamamlamıştır. Dr. Gelişen’in “Hayatımız Şantiye” adlı yayınlanma aşamasında olan bir kitap çalışması bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

İLETİŞİM FORMU

Proje Yönetim Zirvesi Ulaşım Bilgileri

Adres:

Etiler Mahallesi Boğaziçi Üniversitesi 34337 Beşiktaş / İstanbul

Email:

info@projeyonetimzirvesi.org

Website:

projeyonetimzirvesi.com

BİZE ULAŞIN