Dr. Kağan CEYLAN

Dr. Kağan CEYLAN

Iron Mountain Gayrimenkul Direktörü

Kağan Ceylan merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Boston şehrinde bulunan dünyanın önde gelen arşiv ve veri yönetim şirketi Iron Mountain’da halen Kuzey ve Orta Avrupa’dan sorumlu Gayrimenkul Direktörü olarak görev yapmaktadır. Proje geliştirme ve inşaat yönetimi ile birlikte yeşil binalar tasarım ve sertifikasyonu alanlarında 25 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

Kağan Ceylan meslek hayatına Moskova’da müteahhit ve gayrimenkul geliştirme şirketlerinde proje planlama ve kontrol mühendisi olarak başladı. 2007 yılında Ernst & Young firmasının Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri ekibine katıldı ve bu firmanın Rusya ve CIS ülkelerindeki proje yönetim ekibinin yönetiminde görev aldı. 2011 ve 2013 yılları arasında İstanbul’da Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda proje geliştirme ve yönetiminden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalıştı. 2015 yılından bu yana Iron Mountain firmasının İstanbul ofisinde Kuzey ve Orta Avrupa’daki 16 ülkenin gayrimenkul geliştirme ve inşaat projelerinden sorumlu direktör olarak görev yapmaktadır.

Kağan 1992 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nin İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1994 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas A&MÜniversitesi’nden Su Kaynakları ve Çevre Mühendisliği alanında master derecesini tamamladı. Yine Texas A&M Universite’sinde 2008 yılında Proje ve İnşaat yönetimi alanında doktora çalışmasını tamamladı. Proje yönetimi, risk yönetimi ve sürdürülebilir/yeşil binalar üzerine çeşitli mesleki makaleleri bulunmaktadır. Kağan Ceylan aynı zamanda LEED AP (New Buildings, Commercial Interiors, Operations and Maintenance ve Homes) ve MRICS (Project Management) akreditasyonlarına da sahiptir. Kağan aynı zamanda ABD İnşaat Mühendisleri Odası - American Society of Civil Engineers (ASCE) üyesidir.

İLETİŞİM FORMU

Proje Yönetim Zirvesi Ulaşım Bilgileri

Adres:

Etiler Mahallesi Boğaziçi Üniversitesi 34337 Beşiktaş / İstanbul

Email:

info@projeyonetimzirvesi.org

Website:

projeyonetimzirvesi.com

BİZE ULAŞIN