Umurcan GAGO

Umurcan GAGO

PwC Turkiye Finansal Sektörden Sorumlu Vergi ve Hukuk Hizmetleri Ortağı, Varlık ve Servet Yönetimi Sektör Lideri

9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur, Yeditepe Üniversitesinde ve Columbia University School of Law’da LLM derecelerini elde etmiştir.

Avukatlık stajının ardından mesleki yaşamına bir aracı kuruluşta finansal analist ve araştırma uzman yardımcısı olarak başlamış olan Umurcan Gago 1998 yılında PwC Türkiye ofisine katılarak Vergi ve Hukuk Hizmetleri bölümü bünyesindeki finansal hizmetler sektörü ekibinde görev almış, 2008 yılında şirket ortağı olmuştur. Halihazırda finansal sektörden sorumlu vergi ve hukuk hizmetleri ortağı ve PwC Türkiye’nin Varlık ve Servet Yönetimi sektöründen sorumlu lideridir. Aynı zamanda GSG Hukuk bürosunda finansal hukukundan sorumlu şirket ortağıdır.

Uluslararası finansal işlemler, sermaye piyasası hukuku, kambiyo hukuku, yapılandırılmış finansal ürünler, uluslararası vergileme, türev sözleşmeler hukuku, finansal araçların vergilendirilmesi, konvansiyonel ve yapılandırılmış finansal ürünler, yatırım bankacılığı ürünleri, finansal kurumlar ve yatırım fonlarına yönelik finansal yapılar, finans hukuku ve uluslararası vergi planlaması konularında danışmanlık yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU

Proje Yönetim Zirvesi Ulaşım Bilgileri

Adres:

Etiler Mahallesi Boğaziçi Üniversitesi 34337 Beşiktaş / İstanbul

Email:

info@projeyonetimzirvesi.org

Website:

projeyonetimzirvesi.com

BİZE ULAŞIN